O nás - Kdo jsme ?

S nápadem na prodej paruk přišla naše kolegyně Blanka. V jisté životní etapě se vlivem určitých okolností dostala do situace, kdy byla nucena po nějaké paruce se poohlednout. Pro průzkumu trhu však zjistila, že v České Republice jsou k dostání v podstatě dva typy paruk.

Prvním typem jsou profesionální paruky na denní nošení - ať už kvalitní umělé paruky z kanekelonu, nebo paruky z pravých vlasů. Tyto paruky jsou však velmi drahé, běžně se v buticích jejich ceny pohybují okolo tří tisíc a ceny se často vyšplhají až na osm i více tisíc. Mezi dobře zpracovanými parukami z umělých vláken a parukami z lidských vlasů není cenový rozdíl. Jejich ceny se pohybují na stejné úrovni a není rozdíl ani v kvalitě. Vizuálně i na pohled jsou paruky z umělých vláken a paruky z lidských vlasů stejné. Rozdíl je pouze v jejich vlastnostech a podrobněji se o tomto srovnání můžete dočíst v tomto článku.

Druhým typem jsou karnevalové paruky, které však nejsou kvalitní, respektive nejsou vhodné na běžné denní nošení a nejsou za tímto účelem ani vyrobeny. Jejich vzhled a barvy ani neodpovídají přirozeným odstínům a nejsou tedy vhodné k dennímu nošení. Tyto paruky jsou vhodné na párty, jako party paruky. Obecně bychom tuto skupinu mohli nazvat jako žertovné paruky.

Rozhodli jsme se proto najít alternativu v podobě kvalitní paruky na běžné nošení, ideálně z kanekelonu, avšak za cenu, které by hned nepoložila peněženku. Našli jsme japonskou firmu, která se zabývá výrobou paruk ze svého patentovaného vlákna "japonský umělý vlas¨- kenakelon". Toto vlákno má naprosto stejné vlastnosti jako kanekelon a navíc má delší životnost, což je způsobeno přidáním nylonu do směsi umělých vláken. Hlavní složkou tohoto vlákna je polyamid, avšak v patentově chráněném složení jsou i další příměsy polymerů. Vlákno je tedy levnější, než pouze samotný kanekalon ale nese odpovídající kvalitativní a životnostní parametry.

V Japonsku je totiž běžné, že dospívající a starší dívky nosí paruky, stejně u nás třeba klobouky, nebo jiné pokrývky hlavy. Tamní Japonský trh tedy zná alternativu, která v Česku chyběla.

Po usilovném pátrání jsme našli dámské paruky, které splňují přísné požadavky (vlasy se nelámou, nechemlonovatí, konečky se netřepí a paruky mají dlouhou životnost), vypadají velmi přirozeně a hlavně - dají se pořídit, za mnohem mnohem nižší ceny. Pokud Vám záleží na penězích, tak lepší variantu nenajdete ! V poměru cena / kvalita jsme bezkonkurenčně nejlepší !

Jsme ověřeni tisíci zákazníky za více jak 10 let na trhu!

Nejprodávanější paruky

Černé mikádo

Cena: 1 199,00 Kč

Krátká černá paruka Norah

Cena: 1 499,00 Kč

Hnědá dámská paruka Jane

Cena: 1 499,00 Kč
Naše další levné produkty!

 

Paruka.eu na google+